Casa Na Gamboa Do Morro Villa
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Eten op locatie Bar/ lounge |
| Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Als je verblijft in Casa Na Gamboa Do Morro Villa, kun je gemakkelijk de Paróquia de Nossa Senhora da Luz bereiken, die op circa 3 km afstand ligt.
Het vakantiehuis is op circa 10 minuten rijden van Quarta Praia gesitueerd.
Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche.
Tijdens een verblijf in de 2-slaapkamer Casa Na Gamboa Do Morro Villa kunnen gasten gebruikmaken van een complete keuken met een koelkast en keukengerei om zelf te koken. Restaurante Pimenta de Cheiro, waar een breed scala aan maaltijden wordt geserveerd, ligt op 100 meter afstand.
- Locale bezienswaardigheiden
- Morro Passeios550 m
- One Love3,2 km
- Bola de Neve Church3,5 km
- Igreja3,5 km
- Ecomorro2,9 km
- Praia da Gamboa1,2 km
- de Paróquia de Nossa Senhora da Luz3,5 km
- Church3,5 km
- Fonte Grande3,4 km
- Luchthavens
- Luchthaven Valenca9 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Bar/ lounge
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt Casa Na Gamboa Do Morro Villa een draadloze internetverbinding?
Ja, Casa Na Gamboa Do Morro Villa biedt WiFi aan. - ❓
Hoeveel kost het om Casa Na Gamboa Do Morro Villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Casa Na Gamboa Do Morro Villa is $41. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Casa Na Gamboa Do Morro Villa?
Casa Na Gamboa Do Morro Villa beschikt over een complete keuken met een koelkast en keukengerei. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar het vakantiehuis mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in het vakantiehuis logeren.